Jeśli w swojej łazience posiadasz drzwi prysznicowe, kabinę prysznicową tradycyjną, z hydromasażem lub wanno-kabine to przedstawiamy ofertę, która na pewno Cię zainteresuje. Rolki do kabiny prysznicowej to produkty, które odpowiadają nie tylko za płynne otwieranie drzwi ale również zabezpieczają je przed wypadaniem z prowadnicy. Zużyte kółka sprawiają, że drzwi rozsuwają się dużo trudniej oraz zaczynają nieprzyjemnie trzeszczeć. Jak temu zaradzić? Poprzez zastosowanie oferowanych przez nas części zamiennych.

To zupełnie normalne, że w przypadku częstej eksploatacji, niektóre przedmioty po pewnym czasie ulegają zużyciu. Dlatego proponujemy Ci rolki do kabiny prysznicowej, dzięki którym szybko i bez narażania się na duże koszty, będziesz mógł zająć się niezbędnymi naprawami w swojej łazience. Oferowane przez nas części zamienne sprzedawane są pojedynczo lub w kompletach. Posiadamy rolki z kółkami o średnicy o średnicy 20, 23, 24 i 25 mm oraz rozwiązania uniwersalne, pasujące do większości dostępnych na rynku modeli kabin.

W poniższej ofercie znajdują się również ograniczniki – odboje do oferowanych przez nas rolek. Z chęcią pomożemy Ci w podjęciu odpowiedniej decyzji zakupowej.

Wyświetlanie 1–15 z 90 wyników